ODBJEGLI ROJEVI PČELA U GRADU ZAGREBU

Nema komentara » Datum objave: 25.05.2019 u 10:13 - postavio
Kategorija: Uncategorized

Kao i svake godine u ovo vrijeme javljaju se problemi sa odbjeglim rojevima pčela u gradu. Mi molimo građane da ne zovu kontakt Pčelarskog Društva "LIPA" Zagreb jer naši članovi i naše društvo to ne radi.Molimo da kontaktirate Gradski ured za poljoprivredu i šumarstvo grada Zagreba,Avenija Dubrovnik 12/4 kat, jer oni znaju kome su odobrena novčana sredstva da to radi. Kada dobijete ovaj ured tražite Gospođu Vlastu Ranogajec i ona će vas uputiti tko to radi ili nazovete službu 112 i oni će vas također uputiti tko vam u tom trenutku može pomoći.Poštovani građani mi vas molimo za razumijevanje, jer postoji služba kojoj su odobrena sredstva za ove aktivnosti zato je najbolje obratiti se već navedenom uredu, jer to je i Vaš novac i imate i morate znati tko vam u tom trenutku može i mora pomoći. UO PD "LIPA"